کد خبر:4914
پ

پارک مادر بروجرد میزبان گل‌های داوودی و کلم تزئینی

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بروجرد گفت: با توجه به فرارسیدن فصل پاییز، سبزپوشان کاشت گل داوودی و کلم تزئینی را در پارک مادر کاشت کردند. سیروس پاپی اظهار کرد: با توجه به نزدیکی فصل سرما، کاشت گونه‌هایی از گیاهان که در برابر سرما مقاوم هستند در دستور کار شهرداری قرار گرفت […]

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بروجرد گفت: با توجه به فرارسیدن فصل پاییز، سبزپوشان کاشت گل داوودی و کلم تزئینی را در پارک مادر کاشت کردند.

سیروس پاپی اظهار کرد: با توجه به نزدیکی فصل سرما، کاشت گونه‌هایی از گیاهان که در برابر سرما مقاوم هستند در دستور کار شهرداری قرار گرفت و از جمله اقدامات مهم شهرداری برای استقبال از زمستان است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بروجرد از ساخت و نصب پنج المان درخت نوری توسط اداره زیباسازی شهرداری خبر داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر یکی از موضوع‌های قابل توجه در نورپردازی‌های شهر، المان‌های نوری است که نصب این المان‌ها نقش بسیار خوبی در زیباسازی و ارتقای هویت‌مندی شهرها دارد.

پاپی با بیان اینکه نصب المان‌های نوری در موقعیت‌های مناسب تأثیر زیادی بر دیده شدن المان‌ها به نحو مطلوب دارد، تصریح کرد: المان‌های درخت نوری مکان‌های مناسبی هستند که بیشتر در دید شهروندان است و موجب آلودگی نوری نمی‌شود که شهروندان بتوانند از زیبایی آن استفاده و لذت ببرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری