کد خبر:11842
پ

پرداخت بیش از یک هزار میلیارد تومان اعتبار به شهرداری‌های استان ایلام

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: از محل اعتبارات دولتی و ردیف‌های کمک به شهرداری‌ها، یک هزار و ۲۸۴ میلیارد تومان به شهرداری‌های استان ایلام طی دو سال اخیر پرداخت شده است. سعید هژبری امروز یکشنبه بیست‌وششم فروردین‌ در آئین تکریم و معارفه مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری ایلام با تبریک پاسخ کوبنده شب گذشته […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: از محل اعتبارات دولتی و ردیف‌های کمک به شهرداری‌ها، یک هزار و ۲۸۴ میلیارد تومان به شهرداری‌های استان ایلام طی دو سال اخیر پرداخت شده است.

سعید هژبری امروز یکشنبه بیست‌وششم فروردین‌ در آئین تکریم و معارفه مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری ایلام با تبریک پاسخ کوبنده شب گذشته به رژیم جنایتکار صهیونیستی اظهار کرد: تمام استکبار باید بداند که جمهوری اسلامی ایران در بحث امنیت هیچ‌گونه مماشاتی با کسی ندارد.

وی با تاکید بر اینکه خدمتگزاری به مردم هیچگاه تعطیل نمی‌شود و جابه‌جایی مدیران بر اساس چرخش نخبگان است، افزود: حوزه عمرانی و امور شهری یک حوزه تخصصی است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام خاطرنشان کرد: شهرداری‌های استان در دو سال اخیر جان دوباره گرفته‌اند و اگر زمانی بعضی شهرداری‌ها نمی‌توانستند حقوق کارکنان خود را تأمین کنند، اما امروز با تلاش و سعی همکاران در حوزه شهری و حمایت‌های مدیریت ارشد استان به سطحی از پایداری رسیده‌اند.

هژبری تصریح کرد: بعضی شهرداری‌های استان در حوزه مبلمان شهری فعال بوده‌اند که بخشی از آن به برکت اربعین بوده است که از محل اعتبارات دولتی و ردیف‌های کمک به شهرداری‌ها تحول اساسی صورت گرفته است و یک هزار و ۲۸۴ میلیارد تومان به شهرداری‌های استان پرداخت شده که بی سابقه بوده است.

وی ادامه داد: سال ۱۴۰۲ مبلغ ۴۰۱ میلیارد تومان در حوزه اربعین به شهرداری‌های استان پرداخت شده است که در راستای پروژه‌های اربعین بوده و در حوزه مبلمان شهری نیز کارهای خوبی صورت گرفته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: فعالیت شهرداری‌ها درون یک ویترین شیشه‌ای قرار دارد و کثرت مخاطبان و ذی‌نفعان از خدمات شهرداری زیاد است؛ بنابراین شهرداری‌ها علاوه بر رسیدگی به مطالبات مردمی، رضایتمندی شهروندان را سر لوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

هژبری برنامه‌محوری در دفتر امور شهری با مأموریت‌های نظارتی بر ۲۸ شهرداری استان را حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: محدود کردن ساخت‌وساز غیرمجاز باید در برنامه‌ریزی‌ها مدنظر قرار گیرد.

لازم به ذکر است در این آئین از زحمات خالق منصوری تقدیر و رضا دارابی به عنوان مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری ایلام معارفه شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری