کد خبر:5961
پ

پرداخت قدرالسهم شهرداری رودسر به حساب بهزیستی

رئیس شورای اسلامی شهر رودسر گفت: در سال جاری بیش از ۷۰۰ میلیون ریال قدرالسهم تعیین شده از سوی دادستان مرکز استان گیلان در خصوص ماده ۱۶ مرکز (ساماندهی و نگهدادی معتادان متجاهر)، توسط شهرداری رودسر به حساب بهزیستی پرداخت شده است. اسماعیل صفری اظهار کرد: معتادان متجاهر به دلیل ظاهر نامناسب و رفتارهای نامتعارف و پرخطری […]

رئیس شورای اسلامی شهر رودسر گفت: در سال جاری بیش از ۷۰۰ میلیون ریال قدرالسهم تعیین شده از سوی دادستان مرکز استان گیلان در خصوص ماده ۱۶ مرکز (ساماندهی و نگهدادی معتادان متجاهر)، توسط شهرداری رودسر به حساب بهزیستی پرداخت شده است.

اسماعیل صفری اظهار کرد: معتادان متجاهر به دلیل ظاهر نامناسب و رفتارهای نامتعارف و پرخطری که دارند جلوه بدی برای محیط شهرها و احساس ناامنی برای شهروندان ایجاد می‌کنند، بنابراین باید توسط دستگاه‌های اجرایی متولی ساماندهی شوند.

وی افزود: تعداد معتادان متجاهر در رودسر بسیار اندک است و در حال‌حاضر این ناهنجاری و آسیب اجتماعی در این شهر به یک معضل و تهدید بزرگ تبدیل نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رودسر خاطرنشان کرد: شهریورماه سال جاری، ساختمان مرکز ماده ۱۶ (مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان) استان گیلان در جاده لاکان رشت افتتاح شد و شهرداری‌های استان باید قدرالسهم تعیین شده چند ماه خود را در خصوص این مرکز به حساب بهزیستی پرداخت کنند.

وی تصریح کرد: در سال جاری، بیش از ۷۰۰ میلیون ریال قدرالسهم تعیین شده از سوی دادستان مرکز استان گیلان برای مرکز ماده ۱۶ برای نخستین‌بار توسط شهرداری رودسر به حساب بهزیستی پرداخت شده است.

شایان ذکر است رودسر در ۷۰ کیلومتری شهر رشت مرکز استان گیلان واقع شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری