کد خبر:8986
پ

پردیس «فرهنگ و رسانه» تبریز در بهمن ماه سالجاری به بهره‌برداری می‌رسد

شهردار تبریز از اجرای پروژه عمرانی فرهنگسرای ۲۴ هزار مترمربعی «فرهنگ و رسانه» خبر داد. یعقوب هوشیار امروز سه‌شنبه بیست‌ویکم شهریورماه در بازدید از روند اجرای پروژه پردیس فرهنگ و رسانه رجایی شهر اظهار کرد: پروژه «پردیس فرهنگ و رسانه» برای استفاده اصحاب رسانه در زمینی به مساحت ۲۴ هزار مترمربع در شش طبقه در […]

شهردار تبریز از اجرای پروژه عمرانی فرهنگسرای ۲۴ هزار مترمربعی «فرهنگ و رسانه» خبر داد.

یعقوب هوشیار امروز سه‌شنبه بیست‌ویکم شهریورماه در بازدید از روند اجرای پروژه پردیس فرهنگ و رسانه رجایی شهر اظهار کرد: پروژه «پردیس فرهنگ و رسانه» برای استفاده اصحاب رسانه در زمینی به مساحت ۲۴ هزار مترمربع در شش طبقه در دست احداث است و بیست‌ونهم بهمن‌ماه ۱۴۰۲، سالروز قیام تاریخی مردم تبریز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: هر طبقه این مرکز فرهنگی به مساحت هزار و ۳۰۰ مترمربع است که پس از اتمام به همراه یک پارک بزرگ به یک مجموعه فرهنگی خواهد شد تا اصحاب رسانه در این مجموعه به فعالیت بپردازند و به صورت نمایشگاه دائمی مطبوعات مورد استفاده قرار گیرد.

شهردار تبریز با بیان اینکه اعتبار اولیه پردیس فرهنگ و رسانه یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال است، خاطرنشان کرد: کاربری‌های دیگر این مجموعه ورزشی، کافی‌شاپ، دفاتر رسانه‌های مختلف و سالن آمفی‌تئاتر با ظرفیت ۲۵۰ نفر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری