کد خبر:11030
پ

چشیدن طعم رفاقت در جشنواره «پدر و پسری» شهر یزد

جشنواره پدر و پسری به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر ویژه گروه سنی ۱۰ تا ۲۰ سال شهر یزد برگزار شد. مصطفی زارع‌زاده رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) از برگزاری جشنواره “پدر و پسری” خبر داد و اظهار کرد: […]

جشنواره پدر و پسری به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر ویژه گروه سنی ۱۰ تا ۲۰ سال شهر یزد برگزار شد.

مصطفی زارع‌زاده رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) از برگزاری جشنواره “پدر و پسری” خبر داد و اظهار کرد: پس از برنامه‌ریزی یک ماهه برای برگزاری جشنواره پدر و پسری، تبلیغات شهری و ثبت‌نام متقاضیان در سایت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد انجام و جلسه توجیهی این ویژه برنامه در سالن شهید آوینی شهرداری یزد برگزار شد.

جشنواره پدر و پسری با هدف ترویج فرهنگ خانواده‌محوری و تکریم جایگاه پدر برگزار شده است، شرکت‌کنندگان با اجرای مسابقات فرهنگی و ورزشی متنوع در پارک کوهستان در قالب پدر و پسری به رقابت پرداختند.

مراسم اختتامیه و جشن قرعه کشی این جشنواره با حضور جمعی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر یزد و مسئولین شهری و خانواده‌ها با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع همچون مولودی خوانی توسط مداح کشوری سید محسن بنی فاطمه، طنزپردازی هنرمندان یزدی، اجرای گروه سرود در وصف مولا علی (ع) در سالن ورزشی شهید عاقلی‌نژاد برگزار شد و به سه نفر اول برگزیده کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به مبلغ ۸۰ میلیون ریال، به سه نفر دوم کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به مبلغ ۵۰ میلیون ریال و ۱۱۰ جایزه ارزنده ورزشی اهدا شد.

شایان ذکر است جشنواره پدر و پسری به همت اداره فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری