کد خبر:9976
پ

یزد در حوزه گردشگری سلامت ظرفیت پیشرفت دارد

رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد گفت: با وجود پزشکان حاذق در یزد، گردشگری سلامت همچنان می‌تواند ارتقاء یابد. بی‌بی فاطمه حقیرالسادات با اشاره به تشکیل جلسه کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد با حضور شرکت‌های تخصصی در حوزه گردشگری سلامت اظهار کرد: شهر یزد در حال حاضر رتبه ششم در حوزه گردشگری سلامت کشور را […]

رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد گفت: با وجود پزشکان حاذق در یزد، گردشگری سلامت همچنان می‌تواند ارتقاء یابد.

بی‌بی فاطمه حقیرالسادات با اشاره به تشکیل جلسه کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد با حضور شرکت‌های تخصصی در حوزه گردشگری سلامت اظهار کرد: شهر یزد در حال حاضر رتبه ششم در حوزه گردشگری سلامت کشور را به خود اختصاص داده است و به دلیل پزشکان حاذق که در یزد فعالیت دارند توانایی ارتقا این رتبه وجود دارد.
وی گفت: شورای توسعه گردشگری سلامت یزد متشکل از چهار کمیته تبلیغات و بازاریابی، زیرساخت‌های سلامت، آموزش و نظارت تشکیل شده است و همکاری تمام ذی نفعان به خصوص شهرداری، میراث فرهنگی، دانشگاه علوم پزشکی و کمیسیون گردشگری شورا در این کمیته لازم است.
رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد بیان اینکه در شهر یزد حدود پنج هزار پزشک حاذق در حال طبابت هستند گفت: باید بسته‌ای از بازارهای هدف گردشگر سلامت یزد و همچنین برنامه دیگری از خدمات حوزه گردشگری سلامت تهیه و مزیت‌های حوزه گردشگری سلامت یزد نیز برای مسافران مشخص شود.
حقیرالسادات گفت: تمام آژانس‌ها و شرکت‌های گردشگری سلامت در یزد باید به صورت عادلانه دسترسی به ظرفیت‌ها داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری