کد خبر:4000
پ

یکصد دستگاه اتوبوس از طریق اوراق مشارکت برای اهواز خریداری می شود

رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با اشاره به اقدام های شهرداری اهواز برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر گفت: علاوه بر تامین ۶۵ دستگاه اتوبوس در یکسال گذشته، شهرداری اهواز از طریق اوراق مشارکت خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس دیگر را نیز در دستور کار دارد. سیاوش محمودی، تکمیل طرح های نیمه تمام […]

رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با اشاره به اقدام های شهرداری اهواز برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر گفت: علاوه بر تامین ۶۵ دستگاه اتوبوس در یکسال گذشته، شهرداری اهواز از طریق اوراق مشارکت خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس دیگر را نیز در دستور کار دارد.

سیاوش محمودی، تکمیل طرح های نیمه تمام را اولویت این شورا دانست و افزود: به جز یک طرح پیرامون دفع آب های سطحی هیچ طرح جدید در دوره جدید کلنگ زنی نشده است.

وی با اشاره به طرح هر هفته یک افتتاح در این شهر گفت: ۶۰ طرح عمرانی، خدماتی، زیرساختی در قالب هر هفته یک طرح در اهواز تا پایان شهریور ماه امسال به بهره برداری می رسد که تا کنون طرح های متعدد در ۱۲ هفته گذشته به بهره برداری رسیده است.

رییس شورای شهر اهواز، دو دستگی و تفرقه را دلیل اصلی عقب ماندگی های اهواز دانست و گفت: اعضای شورای شهر اهواز هدفی جز خدمت به مردم ندارند و همه اعضای این شورا هم قسم شده اند تا تمام توان خود را برای حل مشکلات مردم به کار گیرند.

محمودی با بیان اینکه مسیر توسعه اهواز در حال هموار شدن است و مشکلات موجود یک به یک در حال مرتفع شدن است، گفت: سال دوم فعالیت شورای شهر اهواز سال به ثمر رسیدن برنامه های مدیریت شهری است.

رییس شورای شهر اهواز هم افزایی میان دستگاه های خدمات رسان در شهر را کلید برون رفت از مشکلات اهواز دانست و گفت: ایجاد هم افزایی بین دستگاه ها مختلف در اهواز گره گشای بسیاری از مشکلات اهواز است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری