کد خبر:11187
پ

۲۳ طرح شهرداری سمنان در دهه فجر افتتاح خواهد شد

شهردار سمنان گفت: ۲۳ طرح شهرداری سمنان با اعتبار ۸۹۲ میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال در دهه فجر سال‌جاری افتتاح خواهد شد. حسین موسوی امروز چهارشنبه یازدهم بهمن در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی استان سمنان به منظور تشریح پروژه و برنامه‌های دهه فجر اظهار کرد: ۲۳ طرح شهرداری […]

شهردار سمنان گفت: ۲۳ طرح شهرداری سمنان با اعتبار ۸۹۲ میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال در دهه فجر سال‌جاری افتتاح خواهد شد.

حسین موسوی امروز چهارشنبه یازدهم بهمن در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی استان سمنان به منظور تشریح پروژه و برنامه‌های دهه فجر اظهار کرد: ۲۳ طرح شهرداری سمنان با اعتبار ۸۹۲ میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال در دهه فجر ۱۴۰۲ افتتاح خواهد شد.

وی افزود: تقاطع غیرهمسطح شهید دانشگر، مجتمع تفریحی، تجاری و گردشگری استخر زاوقان، مجموعه تفریحی باغ فدک، مجتمع تجاری مرحوم آیت‌الله عالمی، مجموعه ورزشی بوستان کوهستان و بوستان سرو و بوستان نشاط از طرح‌های شاخص شهرداری سمنان در دهه فجر است.

شهردار سمنان با اشاره به تحقق ۶۸ درصدی بودجه شهرداری سال‌جاری تا کنون، خاطرنشان کرد: از این میزان ۵۸ درصد برای هزینه‌های جاری به مبلغ ۵۸۰ میلیارد ریال و باقی آن برای بخش عمرانی است.

موسوی با بیان اینکه برای سال آینده بودجه‌ای بالغ بر ۱۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: از این میزان ۴۹ درصد به بخش عمرانی و ۵۱ درصد صرف هزینه‌های جاری خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری