کد خبر:11795
پ

۲ کارمند دیگر در شهرداری بندر امام خمینی(ره) بازداشت شدند

دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی(ره) گفت: در ادامه تحقیقات پرونده تخلفات کارکنان شهرداری بندر امام خمینی (ره) ۲ نفر دیگر از کارمندان این شهرداری با دستور قضایی بازداشت شدند. محمدرضا جعفری اصل اظهار کرد: در ادامه تحقیقات پرونده تخلفات کارکنان شهرداری بندر امام خمینی (ره)، ۲ نفر دیگر از کارمندان این شهرداری با […]

دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی(ره) گفت: در ادامه تحقیقات پرونده تخلفات کارکنان شهرداری بندر امام خمینی (ره) ۲ نفر دیگر از کارمندان این شهرداری با دستور قضایی بازداشت شدند.

محمدرضا جعفری اصل اظهار کرد: در ادامه تحقیقات پرونده تخلفات کارکنان شهرداری بندر امام خمینی (ره)، ۲ نفر دیگر از کارمندان این شهرداری با دستور قضائی بازداشت شدند، این اقدام در راستای مبارزه قاطع دادگستری استان با مفاسد اقتصادی و اتهامات متهمین بازداشت شده را تخلفات مالی است.

وی افزود: جمع بازداشت شدگان تاکنون به ۶ نفر رسیده و بازداشت‌شدگان متهم به ارتکاب تخلفات و فساد گسترده مالی هستند و در این خصوص پرونده قضائی تشکیل و تحقیقات برای کشف ابعاد این پرونده و شناسایی عوامل دخیل در موضوع، تحت نظر معاون دادستان در حال انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی (ره) تصریح کرد: این دادستانی بدون اغماض و چشم‌پوشی با فساد و مفسدین چه مردم عادی باشد و چه کارگزار حکومتی برخورد می‌کند، البته به فساد فردی که کارگزار نظام است قاطعانه‌تر و بدون مماشات رسیدگی می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری