کد خبر:11310
پ

۳ طرح سرمایه‌گذاری شهرداری بوشهر آماده افتتاح شد

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: سه طرح شهرداری بوشهر شامل بهسازی عمارت بیلیارد، کافه کتاب و رستوران سافل آماده بهره‌برداری شد. حیدر رفاهی امروز سه‌شنبه هفدهم بهمن‌ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده آئین افتتاحیه این طرح‌ها در روزهای ۲۱ و ۲۲ بهمن مراسم برگزار شود.وی […]

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: سه طرح شهرداری بوشهر شامل بهسازی عمارت بیلیارد، کافه کتاب و رستوران سافل آماده بهره‌برداری شد.

حیدر رفاهی امروز سه‌شنبه هفدهم بهمن‌ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده آئین افتتاحیه این طرح‌ها در روزهای ۲۱ و ۲۲ بهمن مراسم برگزار شود.
وی اضافه کرد: با توجه به کمبود اعتبارات و منابع شهرداری توجه به سرمایه‌گذاری از راهکارهای پیشبرد طرح‌های شهری است، از این رو با باید در راستای تحقق درآمد پایدار گام‌های مؤثری برای رفع موانع لحاظ شود.
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: اکنون یکی از پیگیری‌های کمیسیون سرمایه گذاری شورا تعیین تکلیف برخی طرح‌های سرمایه‌گذاری نیمه‌فعال و غیرفعال است.
رفاهی با اشاره به راه اندازی چرخ فلک گفت: یک مجموعه شهربازی نیز در کنار آن احداث شده که بزودی شاهد تکمیل و بهره برداری کامل از آن خواهیم بود.
وی از رفع ایرادات فنی طرح فانوس دریایی خبر داد و گفت: سرمایه گذار این طرح با انتخاب یک پیمانکار قوی عملیات اجرایی فانوس را آغاز کرده است.
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: با توجه به ظرفیت‌های خوب گردشگری و تفریحی بندر بوشهر و کمبود زیر ساخت‌ها در این حوزه باید شرایط حضور سرمایه گذاران در این زمینه تسهیل شود.
رفاهی عنوان کرد: شورا و شهرداری آماده هر گونه همکاری در این زمینه است و در همین راستا انتظار می‌رود همه دستگاه‌های ذیربط با شورا و شهرداری همسو شده تا شاهد تحول بهتری در سطح شهر باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری