کد خبر:8638
پ

۱۵ دستگاه تاکسی ون به ناوگان حمل ونقل شهری بندرعباس اضافه شد / خرید ۲۴ دستگاه اتوبوس و ۵۰ دستگاه ون

شهردار بندرعباس از اضافه شدن ۱۵ دستگاه تاکسی ون به ناوگان حمل و نقل شهری بندرعباس در راستای توسعه این ناوگان خبر داد. مهدی نوبانی اظهار داشت: در راستای توسعه ناوگان حمل و نقل درون شهری شهر بندرعباس ۵۰ دستگاه تاکسی ون خریداری شده که از این تعداد در مرحله نخست ۱۵ دستگاه به ناوگان […]

شهردار بندرعباس از اضافه شدن ۱۵ دستگاه تاکسی ون به ناوگان حمل و نقل شهری بندرعباس در راستای توسعه این ناوگان خبر داد.

مهدی نوبانی اظهار داشت: در راستای توسعه ناوگان حمل و نقل درون شهری شهر بندرعباس ۵۰ دستگاه تاکسی ون خریداری شده که از این تعداد در مرحله نخست ۱۵ دستگاه به ناوگان حمل و نقل شهری اضافه شده است.
شهردار بندرعباس با بیان اینکه هزینه خرید هر تاکسی ون ۴۰۰ میلیون تومان است، اظهار داشت: این تاکسی‌ها بیشتر در مناطق بافت فرسوده، بلوار امام حسین، گلشهر و شهرک پیامبر اعظم فعالیت می‌کنند و بقیه تاکسی‌های ون نیز تا پایان سال به ناوگان حمل و نقل اضافه می‌شود.
نوبانی تصریح کرد: ۲۴ دستگاه اتوبوس نیز خریداری شده است که اکنون چهار دستگاه در حال فعالیت هستند و ۲۰ اتوبوس دیگر تا پایان سال اضافه می‌شود.
وی با بیان اینکه با خریداری تاکسی‌های ون و اتوبوس، شرایط حمل و نقل دورن شهری بهبود می‌یابد، افزود: اکنون حدود ۶۵۰ دستگاه تاکسی در بندرعباس فعال است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری