کد خبر:9640
پ

۲۰ مهر جشنواره انگور و سیب سرتخت در شهرستان صحنه برگزار می شود

فرماندار شهرستان صحنه از برگزاری جشنواره انگور و سیب سرتخت در روستای «کندوله» شهرستان صحنه خبر داد. غلامرضا شهبازی امروز چهارشنبه نوزدهم مهرماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای توسعه گردشگری و معرفی فرصت‌های گردشگری استان کرمانشاه ، جشنواره انگور و سیب سرتخت در روستای کندوله شهرستان صحنه برگزار می‌شود. وی افزود: این جشنواره با توجه […]

فرماندار شهرستان صحنه از برگزاری جشنواره انگور و سیب سرتخت در روستای «کندوله» شهرستان صحنه خبر داد.

غلامرضا شهبازی امروز چهارشنبه نوزدهم مهرماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای توسعه گردشگری و معرفی فرصت‌های گردشگری استان کرمانشاه ، جشنواره انگور و سیب سرتخت در روستای کندوله شهرستان صحنه برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره با توجه به تاکید استاندار کرمانشاه مبنی بر معرفی فرصت‌های گردشگری استان به‌ویژه در شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان صحنه تصریح کرد: جشنواره انگور و سیب سرتخت در روستای کندوله شهرستان صحنه فردا پنجشنبه بیستم مهرماه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است روستای سرتخت یکی از روستا ههای  دهستان حر از بخش دینور شهرستان صحنه در استان کرمانشاه است که فاصله آن تا مرکز بخش (میانراهان) ۳۸ کیلومتر و تا مرکز شهرستان (صحنه) حدود ۶۰ کیلومتر است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری