کد خبر:9743
پ

۲۵ مهر، همایش تجلیل از مشاهیر میراث فرهنگی کشور در یاسوج برگزار می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری همایش تجلیل از مشاهیر میراث فرهنگی کشور در یاسوج خبر داد. سعید طالبی‌پور امروز یکشنبه بیست‌وسوم مهرماه در نشست با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: همایش تجلیل و تکریم مشاهیر میراث فرهنگی برای اولین‌بار و با هدف رویکرد اثرگذاری در […]

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری همایش تجلیل از مشاهیر میراث فرهنگی کشور در یاسوج خبر داد.

سعید طالبی‌پور امروز یکشنبه بیست‌وسوم مهرماه در نشست با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: همایش تجلیل و تکریم مشاهیر میراث فرهنگی برای اولین‌بار و با هدف رویکرد اثرگذاری در فرهنگ تمدن ایران زمین به میزبانی یاسوج برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه معرفی ظرفیت‌های تاریخی و فرهنگی مردم کهگیلویه و بویراحمد از برنامه‌های مهم است، افزود: این برنامه به همت میراث فرهنگی و همکاری استانداری استان، بنیاد ایران‌شناسی، دانشگاه یاسوج و بنیاد نخبگان برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: افتتاحیه همایش تجلیل از مشاهیر میراث فرهنگی روز سه‌شنبه بیست‌وپنجم مهرماه ساعت ۸:۰۰ در محل دانشگاه یاسوج آغاز خواهد شد.

برگزاری همایش تجلیل از مشاهیر میراث فرهنگی کشور در یاسوج

وی اضافه کرد: تجلیل از مشاهیر، ارائه پژوهش‌های برتر در حوزه میراث فرهنگی، برگزاری جشنواره صنایع‌دستی و پخت غذاهای محلی از برنامه‌های مهم این آئین است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری