کد خبر:8977
پ

۳ تا ۵ مهرماه سالجاری برگزار می شود؛ همایش بین المللی گردشگری مازندران در بابلسر

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از برگزاری همایش بین‌المللی گردشگری با حضور روسیه و کشورهای cis در مهرماه سال جاری خبر داد. صادق برزگر مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مازندران گفت: همایش بین‌المللی گردشگری در تاریخ سوم تا پنجم مهرماه هم‌زمان با روز جهانی گردشگری به میزبانی شهر بابلسر و هتل میزبان این شهر […]

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از برگزاری همایش بین‌المللی گردشگری با حضور روسیه و کشورهای cis در مهرماه سال جاری خبر داد.

صادق برزگر مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مازندران گفت: همایش بین‌المللی گردشگری در تاریخ سوم تا پنجم مهرماه هم‌زمان با روز جهانی گردشگری به میزبانی شهر بابلسر و هتل میزبان این شهر برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با بیان اینکه محوریت این همایش با توجه به ظرفیت‌های فراوان مازندران، در حوزه گردشگری تندرستی خواهد بود، افزود: دفاتر خدمات سیاحتی، راهنمایان گردشگری باید برای حضور این گروه‌ها تور تعریف کنند تا جاذبه‌های گردشگری، میراثی و صنایع فاخر دستی مازندران را به این کشورها نشان دهند.

وی اضافه کرد: هدف این همایش دست‌یابی به بازار روسیه و کشورهای حوزه cis است و برنامه‌ریزی‌ها باید در حول محور حضور گردشگران این کشورها در مازندران باشد.

برزگر با بیان اینکه در این همایش سه روزه، نمایشگاهی از توانمندی‌های مازندران برپا می‌شود افزود: در برنامه‌ریزی‌های خودمان هم تور بازدید و هم نشست‌های تخصصی B2B داریم که بخش خصوصی و دولتی دو کشور با هم تبادل نظر خواهند کرد.

وی از حمایتهای استاندار مازندران و تلاش‌های مدیران استانداری، مدیریت هتل میزبان بابلسر تقدیر و تشکر کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری